Follow us on social

Latest Cheats

Submit a Life Cheat

Got something good? Drop us a line at

Advertising Inquiries

Contact us at to discuss advertising opportunities on and our social media network of over 1.5 million followers.


PO Box 159
Menifee, CA, USA

Follow Us

12 Life Cheats Everyone In Their 20’s Should Know

Check the unit price when figuring out what’s the better deal.

The unit price is the fastest way to figure out exactly how much you’re paying per unit (oz, serving, etc) for each item, making it easy to figure out the best deal.

Post a Comment

You don't have permission to register